021-88988082-84 Hirkanchem@gmail.com
با ما در ارتباط باشید
2978
2980

برای اطلاع از قیمت و دیگر اطلاعات تماس بگیرید.

شوینده و اسانس‍ها

اسانس چیست؟

چیزی که ما با نام «اسانس» (Essence) می‌شناسیم از واژه‌ای فرانسوی گرفته شده و معنای جوهره و ماهیت می‌دهد. این واژه در حوزه‌های مختلفی کاربرد دارد و حتی در فلسلفه نیز مردم یونان باستان بر این باور بودند که دنیا بر پایه چهار اسانس آتش، خاک، آب و باد بوجود آمده است. اما واژه اسانس این روزها بیشتر در دنیای رایحه‌ها کاربرد دارد و چیزی که طعم و بویی خوشی را به غذا، عطر، لوازم آرایش و هر محصول دیگری اضافه کند را اسانس می‌گوییم.

اسانس‌ها در مجاورت هوا تبخیر می شود؛ از این رو به آن ها روغن های فرار، روغن استری و روغن معطر اضافه می کنند که به آن ها اسانس های روغنی نیز می گویند. اسانس ها به دو دسته اسانس خوراکی و اسانس شیمیایی یا اسانس عطر (اسانس غیر خوراکی) تقسیم می شوند و طبیعتا اسانس عطر با اسانس خوراکی متفاوت است و مواد تشکیل دهنده اسانس خوراکی متفاوت است. زیرا اسانس غیر خوراکی در مصارفی مانند تهیه شمع و استفاده در خوشبو کننده های حمام و فضا استفاده می شود.

 

 اسانس خوراکی

از دیگر موارد مصرف اسانس های خوراکی می توان به استفاده ی آن ها در انواع نوشیدنی، بستنی، شکلات، روغن، انواع نان و پیراشکی، انواع ژله و پاستیل و دیگر محصولات طعم دار اشاره کرد. امروزه شکل و نوع مصرف اسانس ها با گذشته تفاوت دارد و در صنایع مختلفی آن ها را بکار می گیرند. اسانس های خوراکی، اسانس های غیر خوراکی، اسانس میوه ای، اسانس صنعتی و اسانس شیمیایی که به صورت پودر اسانس، اسانس مایع و اسانس روغنی برای تولید انواع مواد مصرفی استفاده می شوند.

 مواد پایه شوینده ها و اسانس ها:

بهترین خدمات ما

کیفیت بالا

مشاوره حرفه ای

مواد شیمیایی آزمایشگاهی با توجه به کاربرد در زمینه های آزمایشگاهی و حساس نیاز به درصد خلوص بالاو اصیل بودن جنس  دارند. همچنین نحوه استفاده از ماده مورد نظر نیز بسیار مهم می باشد به همین منظور شرکت شیمیایی کیمیا آریان هزاره هیرکان با به کارگیری متخصصان حرفه ای در این زمینه آماده ارائه مشاوره می باشد.

بهترین از لحاظ اقتصادی

هدف اصلی شرکت شیمیایی کیمیا آریان هزاره هیرکان ارائه خدمات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد، با توجه به این که شرکت به طور مستقیم مواد آزمایشگاهی را وارد می کند و با بزرگ ترین شرکت های شیمیایی سراسر ایران همکاری دارد، شما مشتریان می توانید مواد مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

چرا ما انتخاب شماییم

تخصص

کارشناسان ما در این زمینه از تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند.

تجربه

تخصص کارشناسان در کنار تجربه کاری بالا و حضور در بازار باعث تمایز ما شده است.

متعهد و قابل اعتماد

رسالت ما رضایت شماست.

بازخورد مشتری

عالی! پشتیبانی و مراقبت ویژه

ممنون از اطلاعاتی که می دهید، اگر امکانش هست در بخش بلاگ بیشتر آزمایش های جذاب شیمیایی قرار دهید

پریسا امیری

- خواننده

عالی! پشتیبانی و مراقبت ویژه

چرا  در مورد نانو و مواد نانو مطلب ندارید، اگر امکانش هست مطالب جدید از علم نانو بگزارید، سپاس.

فرشید نوری

- مدیر عامل

عالی! پشتیبانی و مراقبت ویژه

خیلی عالیه سایتتون مطالب متنوع دارید در بخش فروشگاه بسیار خوب مواد دسته بنده شده و توضیحات کامل بود.

زهرا احمدی

- ویولو استیل

عالی! پشتیبانی و مراقبت ویژه

سپاس گزارم از اطلاعاتی که در بخش بلاگ می گزارید.

ساناز آذری

- ویولو استیل